Genişlik veya Yükseklik Max 150 cm olabilir

Sanatçı: Duvardaki Sanat
Ürün Kodu: V0201166
Ürün Kategorisi: KANVAS TABLO (Bu ürün aynı zamanda DUVAR KAĞIDI kategorisinde bulunmaktadır)

“Renkli Çubuklar” kanvas tablo tasarımında çok sayıda renk tonu ve geçiş kullanılmıştır. Dikey sütunlar şeklinde yan yana getirilen renkli çubuklar ev ya da ofis dekorasyonu için tercih edilebilir. Yaşam alanlarınızda nasıl duracağını merak ediyorsanız fotoğrafı yana kaydırarak farklı kullanım alanlarını görebilir ve fikir edinebilirsiniz.

Hemen satın almak için talep ettiğiniz ölçüleri sağ taraftaki sipariş bölümüne girerek fiyat hesaplamasını görüntüleyebilir ve sipariş işleminizi tamamlayabilirsiniz. Siparişleriniz ekibimiz tarafından hazırlanarak 4 iş günü içerisinde kargoya teslim edilmektedir. 

Duvardaki Sanat’ın kanvas tabloları, ekolojiye zarar vermeyen, ayrıca Greenguard ve Ecologo sertifikaları bulunan ürünlerdir. Kanvas tablolar, iyi ışık haslığı sayesinde direkt güneş ışığına maruz bırakılmadığı sürece uzun yıllar solmadan kullanılabilmektedir. İster mevcut görsellerimiz arasından birini seçerek, ister kendin tasarla seçeneği üzerinden dilediğiniz resmi yükleyerek, anılarınızı veya zevklerini kanvas tablo olarak duvarlarınızda yaşatın.

Kanvas Sertifikalar

Yorum Yap

Siparişini vermiş olduğunuz ürünler en fazla 4 iş günü içerisinde hazırlanıp kargoya verilecektir.