Genişlik veya Yükseklik Max 150 cm olabilir

Sanatçı: Duvardaki Sanat
Ürün Kodu: V0801167
Ürün Kategorisi: KANVAS TABLO (Bu ürün aynı zamanda DUVAR KAĞIDI kategorisinde bulunmaktadır)

Uzun hortumları ve büyük kulaklarıyla birçok insanın sevimli bulduğu filler, afrika ve asya kıtalarında yaşamlarını sürdürürler. Zekalarının yanı sıra empati yeteneklerinin de son derece gelişkin olduğu bu hayvanlar, büyük cüsselerine rağmen gayet iyi yüzücüdürler. Duvardaki Sanat olarak hayvan kategorisinde yer verdiğimiz “Yüzen Fil” kanvas tablo da bunu gösterir niteliktedir. Suyun içinde yüzen ve sevimli olduğu kadar heybetli de görünen fili duvarınızda hayal edin!

Dekorasyonunuza kesinlikle farklı bir boyut kazandıracak olan bu kanvas tablo sizler için stoklarımızda. Sipariş vermek için; sağ tarafta yer alan sipariş bölümünden genişlik ve yükseklik ölçülerinizi girerek alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

Doğa dostu olduğunu Greenguard ve Ecologo sertifikalarıyla belgeleyen Duvardaki Sanat, ürünlerin üretiminden baskı aşamasına kadar her evresinde çevre dostu malzemeler kullanır. Sağlık açısından hiçbir zararlı maddeyi içinde barındırmayan kanvas tablolar, silinebilir yüzeyi sayesinde kir tutmaz. Türkiye’nin en kaliteli ve birbirinden şık seçenekleri ile muhteşem dekorasyon seçenekleri sunan kanvas tablolarını bir de Duvardaki Sanat aracılığıyla deneyin!

Kanvas Sertifikalar

Yorum Yap

Siparişini vermiş olduğunuz ürünler en fazla 4 iş günü içerisinde hazırlanıp kargoya verilecektir.