Genişlik veya Yükseklik Max 150 cm olabilir

Sanatçı: Duvardaki Sanat
Ürün Kodu: V1701162
Ürün Kategorisi: KANVAS TABLO (Bu ürün aynı zamanda DUVAR KAĞIDI kategorisinde bulunmaktadır)

Duvardaki Sanat’ın “Kozmos” adlı soyut tasarım çalışması ile dekoratif tablo kullanımı kültürüne de yeni bir boyut kazandırılıyor. İçinde bulunduğumuz evrenin tüm madde ve enerji biçimlerini minimalist çizgilerle anlatan çalışmada beyaz fon üzerinde 3 rengin hakim olduğunu görüyoruz: kırmızı, sarı ve siyah.

İlginç ve sıra dışı tasarımları sevenler için alternatif sunan bu kanvas tablo modelini duvarınızda görmek isterseniz, tek yapmanız gereken; arzuladığınız tablo ölçülerini sağ tarafta yer alan sipariş kısmına girmek ve alışverişinizi tamamlamak. Siparişiniz bize ulaştıktan sonra, ürün maksimum 4 iş günü içinde hazırlanır, daha sonra duvarınıza ulaşmak üzere kargoya teslim edilir.

Işığa dayanıklılık özelliği ile direkt güneş ışığına maruz bırakılmadığı sürece uzun yıllar solmadan kullanabileceğiniz kanvas tablo, silinebilir yüzeye sahip olma özelliği sayesinde de sağlıklı bir kullanım sağlar. Çevre dostu malzemelerden üretilen kanvas  tablolar, insan veya hayvan sağlığına zararlı hiçbir maddeyi içinde barındırmaz.

Kanvas Sertifikalar

Yorum Yap

Siparişini vermiş olduğunuz ürünler en fazla 4 iş günü içerisinde hazırlanıp kargoya verilecektir.