Genişlik veya Yükseklik Max 150 cm olabilir

Sanatçı: Ceren Yıldız
Ürün Kodu: V09021617
Ürün Kategorisi: KANVAS TABLO (Bu ürün aynı zamanda DUVAR KAĞIDI kategorisinde bulunmaktadır)

Duvardaki Sanat’ın insan kategorisinde yer verdiği “Özgürlük” adlı kanvas tablo, bir başka gün batımı manzarasıyla daha huzurlarınızda. Bir kadın figürünün güneşin üzerinden sıçrarmış gibi atlayışının fotoğraflanmasıyla, muhteşem bir anın yakalandığı sahnelerden birine tanıklık ediyoruz. İçimizde ve düşüncelerimizde her daim bizimle olan özgür ruh, Duvardaki Sanat aracılığıyla şimdi kendini dışa vuruyor ve duvarınızda yerini almayı bekliyor. Kişiye özel tasarım olarak sipariş edebileceğiniz kanvas tablo ile siz de her gün anı yakaladığınızı hissedeceksiniz.

"Özgürlük" adlı kanvas tabloya ev veya iş yeri dekorasyonunuzda yer vermek isterseniz, sağ tarafta yer alan sipariş bölümünden arzuladığınız tablonun ölçülerini belirleyerek ve ürünü ön izleme aracılığıyla daha detaylı görüntüleyerek siparişinizi bize ulaştırabilirsiniz.

Duvardaki Sanat, klasik kanvas tablo modellerinden farklı olarak; dikkat çekici tasarımlarıyla siz kullanıcılara hitap etmek üzere ürün seçeneklerini her geçen gün daha da genişletiyor. Uluslararası çapta geçerli olan Greenguard ve Ecologo sertifikalı kanvas tablolar, tamamen çevre dostu malzemelerden üretilir, insan ve hayvan sağlığına zararlı hiçbir maddeyi içinde barındırmaz.

Kanvas Sertifikalar

Yorum Yap

Siparişini vermiş olduğunuz ürünler en fazla 4 iş günü içerisinde hazırlanıp kargoya verilecektir.