Genişlik veya Yükseklik Max 150 cm olabilir

Sanatçı: Tourgood John
Ürün Kodu: DS01111710
Ürün Kategorisi: KANVAS TABLO (Bu ürün aynı zamanda DUVAR KAĞIDI kategorisinde bulunmaktadır)

"Beyaz Yonca" desenli kanvas tablo minimal dekorasyon fikirlerinden hoşlananlar için tasarlanmıştır. Gri metalik desenlerin üzerinde yer alan beyaz yonca motifli tabloyu, ister ev dekorasyonunuz için farklı odalarınızda isterseniz de iş yerinizde kullanmayı tercih edebilirsiniz.

Duvardaki Sanat olarak tasarımlarımız doğa dostu ve insan sağlığına zararı olmayan malzemelerden üretilmektedir. Bu minimalist beyaz yonca desenli, estetik modelimize sağ taraftaki genişlik ve yükseklik kısımlarını doldurduktan sonra, ön izleme seçeneği ile gerçeğe en yakın haliyle tasarlayarak hızlıca sahip olabilirsiniz. Duvardaki Sanat, klasik kanvas tablo modellerinden farklı olarak; dikkat çekici tasarımlarıyla siz kullanıcılara hitap etmek üzere ürün seçeneklerini her geçen gün daha da genişletiyor.

Çevre dostu malzemelerden üretilen kanvas tablolar, geri dönüşüm özelliğine sahiptir. Silinebilir yüzeyi sayesinde kir tutmaz. Greenguard ve Ecologo sertifikalı kanvas tablolar, kullanım açısından hem ekonomik hem de sağlıklıdır. Duvardaki Sanat’ın dinamik ve genç kadrosu tarafından hazırlanan ürününüz 4 iş günü içerisinde kargoya teslim edilmektedir.

Kanvas Sertifikalar

Yorum Yap

Siparişini vermiş olduğunuz ürünler en fazla 4 iş günü içerisinde hazırlanıp kargoya verilecektir.