Genişlik veya Yükseklik Max 150 cm olabilir

Sanatçı:
Ürün Kodu: DS0211171
Ürün Kategorisi: KANVAS TABLO (Bu ürün aynı zamanda DUVAR KAĞIDI kategorisinde bulunmaktadır)

DS Koleksiyon ürünleri arasında yer alan "Çarpık Çizgilerkanvas tablo sade, şık ve minimalist tarzdan hoşlananlar için tasarlanmıştır. Beyaz, gri bir zemin üzerinde yer alan yukarıdan aşağıya uzanan asimetrik siyah çizgiler, belli noktalarda yakınlaşarak tasarımı gölgelendirmekte ve sanatsal yönünü ön plana çıkarmaktadır.

Birinci sınıf kalite ürünler üzerine en gelişmiş baskı teknikleri ile tasarlanan ürünlerimizi uzun yıllar boyunca ilk elinize ulaştığı andaki görüntüleri ile solmadan ve yıpranmadan kullanmaya devam edebilirsiniz. İstek ve tercihleriniz doğrultusunda hazırlanan tablonuz, dinamik ekibimizce 4 iş günü içerisinde size ulaştırılmak üzere kargoya teslim edilmektedir.

Duvardaki Sanat, modern ve her zevke hitap edebilecek tarzda tasarımlarıyla gelişmeye devam ediyor. Kullandığı her üründe doğa dostu malzemeleri tercih ederken, bunu Greenguard ve Ecologo sertifikalarıyla belgeleyen Duvardaki Sanat; insan ve hayvan sağlığına zararlı hiçbir maddeye ürünlerin üretiminde yer vermemektedir. 

Kanvas Sertifikalar

Yorum Yap

Siparişini vermiş olduğunuz ürünler en fazla 4 iş günü içerisinde hazırlanıp kargoya verilecektir.