Genişlik veya Yükseklik Max 150 cm olabilir

Sanatçı: Duvardaki Sanat
Ürün Kodu: V0201162
Ürün Kategorisi: KANVAS TABLO (Bu ürün aynı zamanda DUVAR KAĞIDI kategorisinde bulunmaktadır)

Grafiti Desen” kanvas tablo iç içe geçmiş turkuaz, pembe, sarı ve beyaz renklerdeki hatları kalın ve hareketli çizgilerin oluşturduğu eğlenceli bir tasarım olarak, sizler için koleksiyonumuzda yerini aldı. Zeminde siyah rengin hakim olduğu kanvas tablo, çocuk ve genç odaları başta olmak üzere her türlü mekanda zevkinizce tercih edilebilir.

Duvardaki Sanat’ın doğaya verdiği önemden dolayı, tüm ürünleri çevre dostu malzemelerden üretilmektedir. İnsan ve hayvan sağlığına zararlı hiçbir maddeyi içinde barındırmaz. Bebek odaları da dahil her mekanda kullanabilirsiniz. Tablolarımız %100 pamuktan oluşan 1.sınıf kalite standartlarına sahip kanvas bezden üretilmektedir.

Siparişiniz bize ulaştıktan sonra 4 iş günü içinde hazırlanan tablonuz, kargoya teslim edilerek duvarınızla buluşmak üzere yola çıkar. İç mekan dekorasyonlarında kullanılan Duvardaki Sanat’ın kanvas tablolarında HP Lateks Baskı (su bazlı) kullanılmaktadır ve HP Lateks Baskı mürekkebi, koku yapmayan özelliği sayesinde iç mekan hava dengesinde sağlığa zararlı olumsuz bir etken yaratmamaktadır.

Kanvas Sertifikalar

Yorum Yap

Siparişini vermiş olduğunuz ürünler en fazla 4 iş günü içerisinde hazırlanıp kargoya verilecektir.