Genişlik veya Yükseklik Max 150 cm olabilir

Sanatçı: Duvardaki Sanat
Ürün Kodu: V0201168
Ürün Kategorisi: KANVAS TABLO (Bu ürün aynı zamanda DUVAR KAĞIDI kategorisinde bulunmaktadır)

Beyaz fon üzerine iç içe geçmiş gri çerçeveli ve dolgulu kare desenlerden oluşan kanvas tablo, doğal ve estetik tasarımıyla harika dekorasyonlar yaratmanız için koleksiyonumuzda. Çizgisel kategorisinde “Kare Desenli” adıyla yerini alan kanvas tablo, yaşam alanlarınıza kolayca uyum sağlayabilecek bir tasarıma sahip. Siz de bu tablo modeline evinizde veya ofisinizde yer vermek isterseniz, sağ taraftan arzuladığınız ölçü bilgilerini doldurarak siparişinizi bize ulaştırabilirsiniz.

Dekoratif objeler arasında yer alan Duvardaki Sanat’ın kanvas tabloları, hem ekonomik hem de üretimi açısından sağlıklıdır. Sanatsal dokunuşların varlığından beslenen Duvardaki Sanat her duvara renk götürmeye devam ediyor. Arzuladığınız tablo ölçü bilgilerini bize ulaştırarak vereceğiniz sipariş sonrasında, 4 iş günü içinde hazırlanan ürününüzün adresinize gelmesini ve muhteşem bir değişim yaşamayı keyifle bekleyin!

Duvardaki Sanat, modern ve her zevke hitap edebilecek tarzda tasarımlarıyla gelişmeye devam ediyor. Kullandığı her üründe doğa dostu malzemeleri tercih ederken, bunu Greenguard ve Ecologo sertifikalarıyla belgeleyen Duvardaki Sanat; insan ve hayvan sağlığına zararlı hiçbir maddeye ürünlerin üretiminde yer vermemektedir. 

Kanvas Sertifikalar

Yorum Yap

Siparişini vermiş olduğunuz ürünler en fazla 4 iş günü içerisinde hazırlanıp kargoya verilecektir.