Genişlik veya Yükseklik Max 150 cm olabilir

Sanatçı: Duvardaki Sanat
Ürün Kodu: V02011622
Ürün Kategorisi: KANVAS TABLO (Bu ürün aynı zamanda DUVAR KAĞIDI kategorisinde bulunmaktadır)

Siyah beyazın sadeliği evlerinize veya iş yerlerinize taşınmayı bekliyor. Geometrik şekillerin yer yer belirgin yer eyer silik duran ve adeta baskılanmış havası yaratan siyah beyaz görüntüsü tasarımda şıklığı ve modernizmi duvarlarınıza taşımak için çizgisel kategorimizde yerini aldı. Siz de "Geometrik Şekillerkanvas tablo modeline ev veya ofis dekorasyonunuzda yer vermek isterseniz, sağ taraftan arzuladığınız tablo ölçü bilgilerini girerek siparişinizi bize ulaştırmanız yeterli.

Birinci sınıf kalite ürünler üzerine en gelişmiş baskı teknikleri ile tasarlanan ürünlerimizi uzun yıllar boyunca ilk elinize ulaştığı andaki görüntüleri ile solmadan ve yıpranmadan kullanmaya devam edebilirsiniz. İstek ve tercihleriniz doğrultusunda hazırlanan kanvas tablolar dinamik ekibimizce 4 iş günü içerisinde size ulaştırılmak üzere kargoya teslim edilmektedir.

Çevre dostu malzemeler ile üretilen kanvas tablolar, ekolojiye zarar vermeyen, Greenguard ve Ecologo sertifikaları bulunan ürünlerdir. İster mevcut görsellerimiz arasından birini seçerek, ister kendin tasarla seçeneği üzerinden dilediğiniz resmi yükleyerek, anılarınızı duvarlarınızda yaşatın.

Kanvas Sertifikalar

Yorum Yap

Siparişini vermiş olduğunuz ürünler en fazla 4 iş günü içerisinde hazırlanıp kargoya verilecektir.