Genişlik veya Yükseklik Max 150 cm olabilir

Sanatçı:
Ürün Kodu: DS03111710
Ürün Kategorisi: KANVAS TABLO (Bu ürün aynı zamanda DUVAR KAĞIDI kategorisinde bulunmaktadır)

Doğa manzarasından hoşlananların yanı sıra masal karesinden fırlamış gibi duran atmosferi ile minik dostlarımızın ilgisini çekecek bir tasarım arayışında iseniz, size önerimiz "Kardeş Ağaçlar" kanvas tablo. Bembeyaz bulutlar, mavi gökyüzü, sıra sıra dizilmiş dağlar, çiçeklerle kaplı bir çayırda yan yana iki tane ağaç ve onlara bakan sevimli bir keçi figürü tasarımın detaylarını oluşturuyor. Bu iç açıcı ve sevimli tasarım yaşam alanlarınızı süslemek için sizi bekliyor.

1.sınıf kalite ürünler üzerine en gelişmiş baskı teknikleri ile tasarlanan ürünlerimizi uzun yıllar boyunca ilk elinize ulaştığı andaki görüntüleri ile solmadan ve yıpranmadan kullanmaya devam edebilirsiniz. İstek ve tercihleriniz doğrultusunda hazırlanan kanvas tablolar dinamik ekibimizce 4 iş günü içerisinde size ulaştırılmak üzere kargoya teslim edilmektedir.

Çevre dostu malzemeler ile üretilen kanvas tablolar, ekolojiye zarar vermeyen, Greenguard ve Ecologo sertifikaları bulunan ürünlerdir. İster mevcut görsellerimiz arasından birini seçerek, ister kendin tasarla seçeneği üzerinden dilediğiniz resmi yükleyerek, anılarınızı duvarlarınızda yaşatın.

Kanvas Sertifikalar

Yorum Yap

Siparişini vermiş olduğunuz ürünler en fazla 4 iş günü içerisinde hazırlanıp kargoya verilecektir.