Genişlik veya Yükseklik Max 150 cm olabilir

Sanatçı:
Ürün Kodu: DS03111711
Ürün Kategorisi: KANVAS TABLO (Bu ürün aynı zamanda DUVAR KAĞIDI kategorisinde bulunmaktadır)

Mavinin huzur veren enerjisi ve eğlenceli teması ile minik dostlarımız için “Kaşkollu Penguen” kanvas tablo karşınızda. Buz mavisi bir zeminin üzerinde turkuaz yeşili kaşkolu ile bekleyen sevimli bir penguen figürü olarak tasarlanmış bu harika tabloyu isterseniz miniğinizin odasında, isterseniz de eğlence katmak istediğiniz herhangi bir yaşam alanınızda keyifle kullanabilirsiniz.

Hemen satın almak için talep ettiğiniz ölçüleri sağ taraftaki sipariş bölümüne girerek fiyat hesaplamasını görüntüleyebilir ve sipariş işleminizi tamamlayabilirsiniz. Siparişleriniz ekibimiz tarafından hazırlanarak 4 iş günü içerisinde kargoya teslim edilmektedir. 

Duvardaki Sanat, klasik kanvas tablo modellerinden farklı olarak; dikkat çekici tasarımlarıyla siz kullanıcılara hitap etmek üzere ürün seçeneklerini her geçen gün daha da genişletiyor. Uluslararası çapta geçerli olan Greenguard ve Ecologo sertifikalı kanvas tablolar, tamamen çevre dostu malzemelerden üretilir, insan ve hayvan sağlığına zararlı hiçbir maddeyi içinde barındırmaz.

 

Kanvas Sertifikalar

Yorum Yap

Siparişini vermiş olduğunuz ürünler en fazla 4 iş günü içerisinde hazırlanıp kargoya verilecektir.