Genişlik veya Yükseklik Max 150 cm olabilir

Sanatçı:
Ürün Kodu: DS01111711
Ürün Kategorisi: KANVAS TABLO (Bu ürün aynı zamanda DUVAR KAĞIDI kategorisinde bulunmaktadır)

"Büyük Ağaçlar" kanvas tablo ile kendinizi yemyeşil bir ağacın gölgesinde hayal edebilir, yeşilin ve kahverenginin her tonunu gördüğünüz bir ormanda huzur içinde hissedebilirsiniz. Yeşil bir şeritin üzerinde yer alan iki büyük yeşil ağaçtan oluşan bu dekoratif tablo modelimizi ev dekorasyonunuzda ya da ofisinizde kullanarak güne tazelenmiş olarak başlayabilirsiniz.

Ürünlerimizin tamamı ışığa dayanıklılık özelliği barındırmakta olup direkt olarak güneş ışığına maruz bırakılmadığı sürece ömür boyu solmazlık garantisi mevcuttur. Siz de yaşam alanlarınıza uygun seçimlerinizi belirleyerek istediğiniz ölçüler ile hızlıca sağ taraftaki sipariş bölümümüzden siparişlerinizi oluşturabilir, harika dekorasyonlara sahip olabilirsiniz.

Duvardaki Sanat’ın doğaya verdiği önemden dolayı, tüm ürünleri çevre dostu malzemelerden üretilmektedir. İnsan ve hayvan sağlığına zararlı hiçbir maddeyi içinde barındırmaz. Bebek odaları da dahil olmak üzere her mekanda sağlıklı ve güvenli bir şekilde kullanabilirsiniz. Tablolarımız %100 pamuktan oluşan 1.sınıf kalite standartlarına sahip kanvas bezden üretilmektedir.

Kanvas Sertifikalar

Yorum Yap

Siparişini vermiş olduğunuz ürünler en fazla 4 iş günü içerisinde hazırlanıp kargoya verilecektir.