Genişlik veya Yükseklik Max 150 cm olabilir

Sanatçı: Duvardaki Sanat
Ürün Kodu: DS1011176
Ürün Kategorisi: KANVAS TABLO (Bu ürün aynı zamanda DUVAR KAĞIDI kategorisinde bulunmaktadır)

"Gölgeler" kanvas tablo harika bir sahil görselinin hayalle gerçek arasında uçuşan görüntüleri ile tasarlanmıştır. Palmiye ağaçlarıyla kaplı bu sahilde bir palmiye ağacının arkasından izliyormuş hissi veren büyülü gölgeler duvarlarınıza sıra dışı bir hoşluk katacak. Gri ve beyaz renklerle hazırlanan bu tasarım zerafetinin yanı sıra dekorasyonlarınıza ferahlık getirecek.

Kişiye özel tasarımlarımızla siz de yaşam alanlarınızı kendinize özgü bir şekilde dekore etmek ve keyifle dekorasyonunuzun tadını çıkartmak istiyorsanız Duvardaki Sanat sizin için de biçilmiş kaftan. Ekibimiz arzu ettiğiniz ölçü ve desenlerdeki siparişlerinizi 4 iş günü içinde hazırlayarak kargoya teslim etmek üzere iş başında olacak.

Duvardaki Sanat’ın doğaya verdiği önemden dolayı, tüm ürünleri çevre dostu malzemelerden üretilmektedir. İnsan ve hayvan sağlığına zararlı hiçbir maddeyi içinde barındırmaz. Bebek odaları da dahil olmak üzere her mekanda sağlıklı ve güvenli bir şekilde kullanabilirsiniz. Tablolarımız %100 pamuktan oluşan 1.sınıf kalite standartlarına sahip kanvas bezden üretilmektedir.

Kanvas Sertifikalar

Yorum Yap

Siparişini vermiş olduğunuz ürünler en fazla 4 iş günü içerisinde hazırlanıp kargoya verilecektir.