Genişlik veya Yükseklik Max 150 cm olabilir

Sanatçı:
Ürün Kodu: DS1411178
Ürün Kategorisi: KANVAS TABLO (Bu ürün aynı zamanda DUVAR KAĞIDI kategorisinde bulunmaktadır)

"Tek Plak" kanvas tablo, taş plak görselinin beyaz üzerine düzensiz siyah çizgilerle tamamlanmış bir zemine konumlandırılması ile tasarlanmıştır. Taş plağın altında püskürtme şeklinde dizayn edilen petrol yeşili renklendirme görselin havasını daha da ferah ve ilgi çekici bir hale getirmiştir.

Yaşamı, tazeliği ve verimliliği simgeleyen yeşil renk ile taş plak görselinin uyumla buluştuğu bu harika tasarımı duvarlarınızda kullanarak dekorasyonunuza bambaşka bir hava katmaya başlamak için sağdaki sipariş bölümüne ölçülerinizi girerek hemen bize iletebilirsiniz. Ekibimiz arzu ettiğiniz ölçü ve desenlerdeki siparişlerinizi 4 iş günü içerisinde hazırlayarak kargoya teslim etmek üzere iş başında olacak.

İster kendiniz tasarlayarak ister seçeneklerimizden bir görseli kullanarak yaşam alanlarınıza değişim getirmek için Duvardaki Sanat doğru adres. Kişiye özel tasarım olarak hazırlanan kanvas tablolarımızın baskı aşamasında HP Lateks Baskı(su bazlı) kullanılmaktadır. HP Lateks Baskı mürekkebi, koku yapmayan özelliği sayesinde iç mekan hava dengesinde sağlığa zararlı olumsuz bir etken yaratmamaktadır. Bebek odaları da dahil her türlü mekanın dekorasyonu için güvenli ve sağlıklı bir şekilde kullanılabilir.

Kanvas Sertifikalar

Yorum Yap

Siparişini vermiş olduğunuz ürünler en fazla 4 iş günü içerisinde hazırlanıp kargoya verilecektir.