Genişlik veya Yükseklik Max 150 cm olabilir

Sanatçı:
Ürün Kodu: DS1911171
Ürün Kategorisi: KANVAS TABLO (Bu ürün aynı zamanda DUVAR KAĞIDI kategorisinde bulunmaktadır)

Sanatsal kategorisinin en özel tasarımlarından olan “Antik Sütunlar” kanvas tablo, sizi tarihte bir yolculuğa çıkartacak. Kahverenginin doğallığı ile sıcak bir tasarımın yakalandığı bu eşsiz kanvas tablo modelinin iki yanına simetrik olarak yerleştirilmiş kırık 2 sütuna eşlik eden geometrik desenlerin baskısı ile yakalanan uyum, hiç şüphesiz yaşam alanlarınıza iyi gelecek.

Özellikle düz renk mobilyalarınızda eşsiz bir uyum sergileyeceğini düşündüğümüz tabloyu, sağ taraftan arzuladığınız tablo ölçü bilgilerini doldurduktan sonra sipariş edebilirsiniz. Talebiniz doğrultusunda size özel ölçülerde hazırlanmaya başlanan tablonuz, 4 iş günü içerisinde kargoya teslim edilmektedir.

Duvardaki Sanat, modern ve her zevke hitap edebilecek tarzda tasarımlarıyla gelişmeye devam ediyor. Kullandığı her üründe doğa dostu malzemeleri tercih ederken, bunu Greenguard ve Ecologo sertifikalarıyla belgeleyen Duvardaki Sanat; insan ve hayvan sağlığına zararlı hiçbir maddeye ürünlerin üretiminde yer vermemektedir. 

Kanvas Sertifikalar

Yorum Yap

Siparişini vermiş olduğunuz ürünler en fazla 4 iş günü içerisinde hazırlanıp kargoya verilecektir.