Genişlik veya Yükseklik Max 150 cm olabilir

Sanatçı:
Ürün Kodu: V2003181
Ürün Kategorisi: KANVAS TABLO (Bu ürün aynı zamanda DUVAR KAĞIDI kategorisinde bulunmaktadır)

Lucky Strike” yazı baskılı eğlenceli çalışma çocuklar ve gençlerin ilgisini çekecek cinsten bir kanvas tablo olarak taşıtlar kategorisinde yerini aldı. Kırmızı eski model bir araba, nostaljik görünüme sahip bir mikrofon, şans oyunlarının zar ve iskambil kağıdı gibi sembollerinden oluşan tasarım, renkleri açısından da oldukça canlı. Duvarınıza çok yakışacak “Şanslı Vuruş” adlı kanvas tabloya vakit kaybetmeden sahip olun, değişen trendleri Duvardaki Sanat ile yakalayın!

Görseli sağa kaydırarak farklı kullanım alanlarını inceleyebilir ve sağ taraftaki sipariş bölümünden gerekli ölçü bilgilerini girerek siparişinizi bize ulaştırabilirsiniz. Ürününüzün hazırlanması için iş başında olan Duvardaki Sanat ekibi, 4 iş günü içerisinde kanvas tablonuzu hazırlayarak kargoya teslim eder.

Duvardaki Sanat’ın kanvas tabloları çevre dostu malzemelerden üretilmektedir. Bu konuda Greenguard ve Ecologo sertifikaları bulunan kanvas tabloların yüzeyindeki toz ve kir, nemli bir bez ile silinerek temizlenebilir. İyi ışık haslığı bulunan ve kişiye özel tasarım olarak üretilen kanvas tablolar, ev ya da ofis ortamında kullanılabilir. 

 

Kanvas Sertifikalar

Yorum Yap

Siparişini vermiş olduğunuz ürünler en fazla 4 iş günü içerisinde hazırlanıp kargoya verilecektir.