Genişlik veya Yükseklik Max 150 cm olabilir

Sanatçı: Duvardaki Sanat
Ürün Kodu: V22011610
Ürün Kategorisi: KANVAS TABLO (Bu ürün aynı zamanda DUVAR KAĞIDI kategorisinde bulunmaktadır)

İtalyan mutfağına ait pizza, günümüzde herkesin severek tükettiği yiyeceklerden biri. Duvardaki Sanat’ın farklı kültürleri de yansıtan tasarımları ile dekorasyonunuzda yeniliğe yer vermenin tam vakti. Beyaz fon üzerine yerleştirilmiş çeşit çeşit malzemelerden oluşan dilim pizzaların iştah kabartan görüntüsü, neden "Kıvamında Pizza" kanvas tablo ile birlikte dekorasyonunuzun bir parçası olmasın?

Işığa dayanıklı kanvas tablonuz, direkt olarak güneş ışığına maruz bırakılmadığı sürece ömür boyu solmadan kullanım garantisi sağlar. Kısa sürede büyük bir değişim yaşamak Duvardaki Sanat ile artık çok kolay!

Duvardaki Sanat’ın kişiye özel tasarım olarak ürettiği kanvas tablolar çevre dostu malzemelerden üretilmektedir. Sağlığa zararlı hiçbir maddeyi içinde barındırmaz. %100 pamuk olan kanvas bez ahşap kasnak üzerine gerdirilerek tablo oluşturulur ve sonrasında görsel baskılama işlemi yapılır. Baskı aşamasında HP Lateks Baskı tekniği (su bazlı) kullanılmaktadır ve  tablolar Greenguard ve Ecologo sertifikalarına sahiptir. Bu sayede Duvardaki Sanat’ın ürettiği tablolar kullanıldığı mekanda hava kalitesini düşürmez ve koku yapmaz.

Kanvas Sertifikalar

Yorum Yap

Siparişini vermiş olduğunuz ürünler en fazla 4 iş günü içerisinde hazırlanıp kargoya verilecektir.