Genişlik veya Yükseklik Max 30000 cm olabilir

Sanatçı: Duvardaki Sanat
Ürün Kodu: V0201168
Ürün Kategorisi: DUVAR KAĞITLARI (Bu ürün aynı zamanda KANVAS TABLO kategorisinde bulunmaktadır)

Kare desenli duvar kağıdı modeli özellikle leke tutmayan malzemeden imal edilmiştir. Anti bakteriyel yapıya sahip olan duvar kağıdı silinebilir ve temizlenebilir özelliktedir. İnsan sağlığına herhangi bir zararı bulunmayan ve %100 hijyenik olan duvar kağıdı nefes alabilme özelliğine sahiptir.

İç içe geçmiş kare desenlerden oluşan duvar kağıdı doğal yapısı ile kesinlikle insan sağlığına zarar vermez. Uzun yıllar yıpranmadan kullanılan duvar kağıtları yan yana yapıştırıldığında denkli desen eşleşmesi sayesinde ek yerleri belli olmaz. Kare desenler duvar kağıdı ev dekoru ya da ofis dekoru için uygundur. Çevre dostu olduğuna dair sertifikası bulunan ürünlerimiz aleve karşı dayanıklı malzemeden imal edilmektedir.

Duvarda ki sanat kişiye özel tasarım olarak hazırladığı ve teslim ettiği duvar kağıtlarını sizin belirttiğiniz ölçüler dahilinde baskı haline getirmektedir. Duvara sürülen özel yapıştırıcı ile sabitlenen duvar kağıdı aynı zamanda kolay sökülebilme özelliği ile de tüketicilerin tercihi oluyor. Siz de hemen sipariş için sağ bölümde ki gerekli yerleri doldurun ve bize gönderin.

Yorum Yap

Siparişini vermiş olduğunuz ürünler en fazla 4 iş günü içerisinde hazırlanıp kargoya verilecektir.