Teslimat ve İade Koşulları


Teslimat Süresi

Sipariş etmiş olduğunuz ürünlerin kişiye özel ölçü ve özelliklerde olması sebebiyle üretimi zaman almaktadır. Bu sebeple ürünlerin kargoya verilme süreci 4 iş günüdür.

İade ve Değişim Şartları

duvardakisanat.com üzerinden satın almış olduğunuz ürünler kişi ya da kurumun özel istekleri doğrultusunda hazırlanmış olduğundan, malzeme veya baskıda ciddi bir kusur olmadan iade edilemez. (Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği Madde 15 (1)- b) Bahsi geçen baskı veya malzeme kusuru durumunda ürünü, kullanmadan,  ürüne ve ambalajına herhangi bir zarar vermeden teslim tarihinden itibaren yedi (7) gün içinde teslim aldığınız şekli ile iade etme hakkına sahipsiniz.

Satın aldığınız ürünü belirtilen süre içinde iade etmeden önce ürün iadesi formunu doldurabilir veya destek@duvardakisanat.com adresine ürünün fatura numarasını, sipariş numaranızı,  belirten bir e-posta atabilirsiniz. Gönderilmesi gereken bu e-posta içeriğinde ürünü neden iade etmek istediğinizi kısaca açıklamalısınız. Firma yetkililerimiz ilgili e-postayı aldıktan sonra ürünü nereye ve nasıl iade edeceğiniz konusunda size bilgi verecektir.

Tarafınıza ulaştırılan bu bilgiler ışığında iade etmek istediğiniz ürünü orijinal ambalajına koyarak anlaşmalı olduğumuz kargo firması aracılığı ile karşı ödemeli (ödemeyi duvardakisanat.com sistemimiz tarafından karşılanacak şekilde) iade edebilirsiniz.

Ürün veya ambalajında taşıma sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz ürün veya ürünler var ise teslim aldığınız firma yetkilisi önünde bizzat kendiniz açarak kontrol ediniz. Üründe veya ambalajında herhangi bir açılma, kırılma, yırtılma gibi benzer durumların tespit edilmesi halinde, kargo yetkilisinin yanında anlık olarak kargo hasar tespit tutanağı tutturup ürünü teslim almama hakkına sahipsiniz. Ödemesini yaptığınız ürün ya da ürünleri teslim aldıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olursunuz ve artık hak talep edemezsiniz.

İptal Şartları

Siparişinizin ödemesi yapıldıktan sonra ürününüz hazırlanmamış olması kaydıyla (Bu süre üretim yoğunluğuna bağlı olarak en fazla 2 gündür.) siparişten vazgeçebilirsiniz.

İptal işlemini gerçekleştirmek için, firmamıza aynı gün içinde destek@duvardakisanat.com mail adresinden ulaşıp, sipariş detayını vererek iptal işlemini gerçekleştirebilirsiniz.


İletişim

Duvardaki Sanat hakkındaki tüm soru ve görüşleriniz için; bize  hafta içi her gün 09:00 -19:00 saatleri arasında 0850 302 44 88 numaralı telefonumuzdan ulaşabilir, iletişim formumuz üzerinden de her türlü istek ve görüşlerinizi iletebilirsiniz.

Diğer sorularınız için: destek@duvardakisanat.com