Üyelik Sözleşmesi

ÜYELİK SÖZLEŞMESİ

 

 

1-Taraflar

Bu site'de sunulan hizmetler işbu üyelik sözleşmesi ("Üyelik Sözleşmesi") merkezi Bostancı Mah. Prof. Dr. Ali Nihat Tarlan Cad. No:1/4 Kadıköy-İstanbul adresinde bulunan  AVG REKLAM GÖRSEL SANATLAR VE BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ LTD. ŞTİ.  (bundan böyle kısaca "Duvardaki Sanat" olarak anılacaktır) tarafından sağlanmaktadır. Site'nin yasal sahibi  AVG REKLAM olup, SİTE üzerinde her türlü kullanım ve tasarruf yetkisi  AVG REKLAM'a aittir.   

Sözleşmede bahsi geçen her işlem www.duvardakisanat.com web uzantısı üzerinde yapılan işlemler geçerlidir.

 

2-Kapsam

Duvardaki Sanat, sizlere internet üzerinden temalı duvar kağıdı ve kanvas tablo satın alma imkanı sunmaktadır. Bu ürünleri sitedeki mevcut görseller üzerinden alabileceğiniz gibi bizim ile iletişime geçmeniz durumunda size özel tasarımlar da çalışabiliriz.

Bayi olmanız durumunda üye paneline açmış olduğumuz bağlantı ile kendi koleksiyonlarınızı ve tasarımlarınızı oluşturabilirsiniz.


3-Gizlilik ve Sorumluluklar

o     Üyenin sisteme girdiği şifreye sadece Müşteri ulaşabilmektedir. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir. Müşterinin üyelik adresi ve şifresinin üçüncü bir kişi tarafından biliniyor ve üyeliğin kullanılıyor olmasından dolayı Duvardaki Sanat kesinlikle sorumlu değildir.

o     Üye Duvardaki Sanat ile paylaşmış olduğu bilgilerin şahsına ait olduğu ve bu bilgilerin, satış ve pazarlama faaliyetlerinin yürütülebilmesi amacıyla ve her türlü iletişim aracına uygun bildiriminin sağlanması için Duvardaki Sanat bünyesindeki diğer tüzel kişiler ile de paylaşılabileceğine onay verildiğini kabul etmektedir.

o   Duvardaki Sanat, üyelik formlarından topladığı bilgileri, söz konusu üyenin haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarla  kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta veya satmamaktadır.

o    Üye bilgileri, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir.

o   Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileriniz, siteden alışveriş yapan siz değerli müşterilerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla hiçbir şekilde Duvardaki Sanat veya ona hizmet veren şirketlerin sunucularında tutulmamaktadırBu şekilde ödemeye yönelik tüm işlemlerin duvardakisanat.com ara yüzü üzerinden banka ve bilgisayarınız arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır.

o     Üye Duvardaki Sanat tarafından mail ile yapılan duyuruları almak istemiyorsa, üyelik panelinde yer alan “Mail Aboneliği” sekmesinden “Hayır” seçeneğini işaretleyebilir. Yine aynı şekilde SMS bilgilendirmelerinde gelen SMS içerisinde yer alan bağlantı yöntemi ile SMS iptalini sağlayabilecektir.

o    Duvardaki Sanat e-posta adresleri ve üyelik formlarında istediği kişisel bilgilerin haricinde site kullanımı sırasında izlediği, ziyaretçi hareket ve tercihlerini analiz ederek yorumlamakta veya yorumlatmaktadır. Kişisel bilgiler içermeyen bu istatistiksel veriler Duvardaki Sanat müşterilerine daha özel ve etkin bir alışveriş deneyimi yaşatmak amacıyla Duvardaki Sanat iş ortakları ile paylaşılabilmektedir.

o   Duvardaki Sanat fiyatlar ve sunulan ürün ve hizmetler üzerinde değişiklik yapma hakkını her zaman saklı tutar. 

Duvardaki Sanat, müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek amacıyla bazı kişisel bilgilerinizi (isim,yaş,ilgi alanlarınız,vb.)    sizlerden talep etmektedir. Duvardaki Sanat bilgisayarlarında toplanan bu bilgiler, dönemsel kampanya çalışmaları, müşteri    profillerine yönelik özel promosyon faaliyetlerinin kurgulanması ve istenmeyen e-postaların iletilmemesine yönelik müşteri    “sınıflandırma” işlemleri ve kişisel bilgiler vasıtasıyla oluşturulacak reklam, tanıtım, pazarlama faaliyetlerinin devam etmesi amacıyla    saklanmakta ve bu amaçlarla kullanılmaktadır.