Biz Kimiz?

 

2001 yılında Açık Hava Reklamcılığı ile başlayan uzun yolculuğumuza, değişen gereksinimler ve yenilikler çerçevesinde 2010’da Dijital Dünya’yı ekledik. Duygularımız geçmişten bu güne hep bizimleydi. Onları ifade edebilmek için insanlar yıllarca mağara duvarlarına, kayalara ve taşlara yaşadıkları olayları anlatan resimler çizip duvarlarını elleriyle süslediler. İnsanlığın sanata olan tutkusu ve kendilerini ifade etme yolları da “Duvardaki Sanat” projemizin temelini oluşturdu.

Bizde “Herkesin evinde bir sanat eseri olmalı” fikri ile yola çıktık. Doğru seçenekler sunulduğunda; Duvardaki Sanat ile herkes yaşam alanlarını birer sanat eserine dönüştürebiliyor.

Duvardaki Sanat, sizlere gereksinimlerinize uygun, binlerce seçenek sunuyor. Genç, yaratıcı ve dinamik kadromuzla, her zevke uygun fotoğrafları koleksiyonumuza eklemeye devam ediyoruz.

Size sunulan seçenekler üzerinde istediğiniz düzenlemeyi yapabilir, dilerseniz kendi eserlerinizi Duvar Kağıdı’na dönüştürebilirsiniz. Üstelik, doğaya ve insan sağlığına zararı olmayan baskı teknikleri ve malzemeler kullanarak!

 

Duvardaki Sanat