Biz Kimiz?

BiZ KİMİZ?

 

2001 yılında Açık Hava Reklamcılığı ile başlayan yolculuğumuza, değişen gereksinimler ve yenilikler çerçevesinde 2010’da Digital Dünya’yı ekledik. İnsanlığın sanata olan tutkusu ve kendilerini ifade etme yolları “Duvardaki Sanat” projemizin temelini oluşturdu. 

Bundan 30.000 yıl önce İspanya’nın kuzeyinde, Altamira Mağarası’nda üst paleoloitik dönemde çizildiği keşfedilen dünyanın en eski mağara resimleri,  M.Ö. 5000 ‘li yıllarda Anadolu’da Çatalhöyük’e resmedilenler  veya farklı dönemlerde yeryüzünün farklı coğrafyalarında yaşamış kültürler bize yaşam alanlarının çeşitli öğelerle bezendiğini, böylece özgün ve eklektik eserlerin ortaya çıktığını gösteriyor.

 “Herkesin evinde bir sanat eseri olmalı” fikri ile yola çıktık. Doğru seçenekler sunulduğunda; Duvardaki Sanat ile herkes yaşam alanlarını birer sanat eserine dönüştürebiliyor.

Duvardaki Sanat, sizlere gereksinimlerinize uygun, binlerce seçenek sunuyor. Genç, yaratıcı ve dinamik kadromuzla, her zevke uygun fotoğrafları koleksiyonumuza eklemeye devam ediyoruz.

Size sunulan seçenekler üzerinde istediğiniz düzenlemeyi yapabilir, dilerseniz kendi eserlerinizi Duvar Kağıdı’na dönüştürebilirsiniz. Üstelik, doğaya ve insan sağlığına zararı olmayan baskı teknikleri ve malzemeler kullanarak!

 

Duvardaki Sanat