Biz Kimiz?

İnsanlar binlerce yıl duygularını, hayallerini ve umutlarını ifade edebilmek için mağara duvarlarına, kayalara ve taşlara yaşadıkları olayları anlatan resimler çizip duvarlarını elleriyle süslediler. İnsanlığın sanata olan tutkusu ve kendisini ifade etme yolları, tüm birikimleriyle Duvardaki Sanat’ın temelini oluşturdu. 

Gelişen dünyanın ve değişen gereksinimlerin çerçevesinde “Herkesin evinde bir sanat eseri olmalı” fikri ile yola çıktık. Doğru seçenekler sunulduğunda; Duvardaki Sanat ile herkesin yaşam alanlarını birer sanat eserine dönüştürebilmesi için tüm gerekli altyapı çalışmalarını, sanatsever ekibimizle bir araya gelip hayata geçirdik. Duvardaki Sanat ekibi olarak tüm sanatseverleri “Aynı Duvarın Altında Buluşalım” sloganı ile eserlerinin herkes tarafından erişilebilmesini ve duvarlarda hayat bulmasını sağlıyoruz.

Duvardaki Sanat, ihtiyaçlarınıza uygun binlerce tasarım seçenekleri ile duvarlara estetik katıyor. Genç, yaratıcı ve özgün tasarımcılarımızla, her zevke uygun görsel çalışmaları koleksiyonumuza eklemeye devam diyoruz.