Genişlik veya Yükseklik Max 30000 cm olabilir

Sanatçı: Ceren Yıldız
Ürün Kodu: DS0611174
Ürün Kategorisi: DUVAR KAĞITLARI (Bu ürün aynı zamanda KANVAS TABLO kategorisinde bulunmaktadır)

Üçgen,kare ve dairelerle donatılmış bir zemin ve yürüyüşü ile zemindeki geometrik şekilleri silikleştiren bir insan silüeti ,"Geometrik Yalnızlık" adlı duvar kağıdı tasarımımızı oluşturuyor.İlginç teması ile dekorasyonlarınıza farklı bir hava getirecek bu duvar kağıdı, siyah beyaz renklerle tasarlanmıştır.Kullanıldığı alana derin bir anlam ve sade bir görünüm katacak duvar kağıdını vakit kaybetmeden sipariş edebilirsiniz.

İlginç teması ile dikkatinizi çekecek ve anlamı ile hayal gücünüzü derinleştirecek bu harika duvar kağıdı , ekibimiz tarafından sizler için özel olarak tasarlandı.Duvar kağıdı modeli çevre dostu malzemelerden üretildiği için; insan ve hayvan  sağlığına zararlı bir maddeyi içinde barındırmaz.

Duvardaki Sanat, kişiye özel tasarım olarak kullanıcılarına sunduğu duvar kağıtlarını birinci sınıf kalitedeki kağıtlara basmaktadır. Isıya karşı dayanıklı olan ve kolaylıkla duvara sürülen özel tutkalı ile monte edilen duvar kağıtlarına sahip olmak için hemen sağ kısımdaki sipariş bölümünü kullanabilirsiniz.

Duvar Kağıtları Sertifikalar

Yorum Yap

Siparişini vermiş olduğunuz ürünler en fazla 4 iş günü içerisinde hazırlanıp kargoya verilecektir.