Genişlik veya Yükseklik Max 30000 cm olabilir

Sanatçı: Ceren Yıldız
Ürün Kodu: V09021617
Ürün Kategorisi: DUVAR KAĞITLARI (Bu ürün aynı zamanda KANVAS TABLO kategorisinde bulunmaktadır)

Duvardaki Sanat’ın insan kategorisinde yer verdiği “Özgürlük” adlı duvar kağıdı, bir başka gün batımı manzarasıyla daha huzurlarınızda. Bir kadın figürünün güneşin üzerinden sıçrarmış gibi atlayışının fotoğraflanmasıyla, muhteşem bir anın yakalandığı sahnelerden birine tanıklık ediyoruz. İçimizde ve düşüncelerimizde her daim bizimle olan özgür ruh, Duvardaki Sanat aracılığıyla şimdi kendini dışa vuruyor ve duvarınızda yerini almayı bekliyor. Kişiye özel tasarım olarak sipariş edebileceğiniz duvar kağıdı ile siz de her gün anı yakaladığınızı hissedeceksiniz.

"Özgürlük" duvar kağıdına ev veya iş yeri dekorasyonunuzda yer vermek isterseniz, sağ tarafta yer alan sipariş bölümünden duvar ölçülerinizi belirleyerek ve ürünü ön izleme aracılığıyla daha detaylı görüntüleyerek siparişinizi bize ulaştırabilirsiniz.

Birinci sınıf kalite ürünler üzerine en gelişmiş baskı teknikleri ile hazırlanan ürünlerimizi uzun yıllar boyunca ilk elinize ulaştığı andaki görüntüleri ile solmadan ve yıpranmadan kullanmaya devam edebilirsiniz. Duvar kağıdı siparişiniz dinamik ekibimizce 4 iş günü içerisinde hazırlanarak size ulaştırılmak üzere kargoya teslim edilmektedir.

 

Duvar Kağıtları Sertifikalar

Yorum Yap

Siparişini vermiş olduğunuz ürünler en fazla 4 iş günü içerisinde hazırlanıp kargoya verilecektir.