Genişlik veya Yükseklik Max 150 cm olabilir

Sanatçı: Duvardaki Sanat
Ürün Kodu: DS0411172
Ürün Kategorisi: KANVAS TABLO (Bu ürün aynı zamanda DUVAR KAĞIDI kategorisinde bulunmaktadır)

"Bitmeyen Labirent" kanvas tablo Duvardaki Sanat Koleksiyon tarafından sadelik ve şıklığı ön planda tutanlar için tasarlandı. Vizon rengi zemin üzerinde yer alan simetrik minik labirentler tasarımın iki köşesinden sürpriz bir biçimde beliren kahverengi karelerle tamamlanmıştır. Nötr renklerle tasarlanmış olması nedeniyle bu özgün ve harika tabloyu birbirinden farklı bir çok dekorasyon ile kolaylıkla kombinleyebilirsiniz.

Vakit kaybetmeden sağ taraftan dilediğiniz tablo ölçü bilgilerini doldurun ve siparişinizi bize ulaştırın. Ürününüzün hazırlanması için iş başında olan ekibimiz, tablonuzu size özel ölçülere göre 4 iş günü içerisinde hazırlar ve kargoya teslim eder.

Yüksek çözünürlüklü baskı kullanımı sayesinde kalitesinden söz ettiren kanvas tablolar, ışığa iyi derecede dayanıklı yapıdadır; bu sayede uzun yıllar solmadan kullanılabilmektedir. Ayrıca silinebilir yüzeye sahip kanvas tablolar, %100 pamuktan oluşan 1.sınıf kalite standartlarına sahip kanvas bezden üretilmektedir. Kanvas tablolar standart olarak 3 cm kenar kalınlığına sahiptir; fakat bu ölçü ürünün ebatları ile doğru orantılı olarak büyümektedir. Kargo sürecinde ürünün herhangi bir hasar almaması için özel paketleme yapılmaktadır.

Kanvas Sertifikalar

Yorum Yap

Siparişini vermiş olduğunuz ürünler en fazla 4 iş günü içerisinde hazırlanıp kargoya verilecektir.