Sinsi Aşk-Nejdet Demirtaş-KAPAK

Su Altı Dünyasının Yenilikçi Fotoğrafçısı Nejdet Demirtaş

Fotoğrafı, bir düşünceyi yansıtma biçimi olarak adlandıran Demirtaş, kendi deyimiyle; hayat ve dünya ile kurduğu bağdaki rahatsızlıklarını dile getirebilmek için fotoğrafın evrenselliğini kullanıyor.
Okumaya devam et
Graffiti-Kadıköy

Mural İstanbul Sokak Sanatı Festivali,2018

Dünyanın pek çok ülkesinde gerçekleştirilen Mural Festivali, İstanbul’da da 2012 yılından beri “Mural İstanbul Street Art Festival” adıyla giderek betonlaşan yaşam formuna karşı eleştirel niteliği ile cansız duvarlara hayat veriyor.
Okumaya devam et

Lili ve Leo’nun Sizin İçin Seçtikleri: Doğa Kategorisi

Duvar Kağıtlarını trend renklerde tekdüze kullanmak yerine, doğadan ilham alan ve sıra dışı fotoğrafçıların kadrajlarını duvarlarınıza yansıtıyoruz.
Okumaya devam et
Duvardaki Sanat Baş Döndürücü Işık 3 Boyutlu Duvar Kağıdı

Lili ve Leo’nun Sizin İçin Seçtikleri: 3 Boyutlu Kategorisi

Tek desen şeklinde kendini tekrar eden duvar kağıtları yerine, estetik ve modern 3 boyutlu duvar kağıtlarıyla yaşam alanlarınıza renk katarak algılarınızla oynamanın tadını çıkarın.
Okumaya devam et
Duvardaki Sanat At ve Düşünce Duvar Kağıdı

Lili ve Leo’nun Sizin İçin Seçtikleri

"At ve Düşünce" duvar kağıdı modelimiz içinizde gizli kalmış tüm detayları yeniden ortaya çıkaracak.
Okumaya devam et
kapak

88 TL İndirim Kampanyası

İster tabletinizden ister akıllı telefonunuzdan “duvardakisanat” mobil uygulamasını indirerek üye girişi yapın. 300 TL ve üzeri alışverişlerinizde geçerli olmak üzere 88 TL indirim kuponu kazanın!
Okumaya devam et
sistine chapel

Fresk Sanatı

Kelime kökeni olarak İtalyanca “fresko (taze)” sözcüğünden türeyen; yeni sürülmüş ıslak sıva üzerine boyalarla resim yapma tekniğine ve bu teknikle oluşmuş resimlere fresk denmektedir.
Okumaya devam et
follow your dreams

Grafiti Sahnesinin Hayaleti: Banksy kimdir?

Gerçek adı bilinmeyen İngiliz grafiti sanatçısı Banksy, 25 yıldan bu yana dünyanın her yerinden duvarlara garfitilerini bırakıyor.
Okumaya devam et
kid

Hayal Gücü Özgür Duvarlarla Gelişir!

Çocuklar ürettiği şeyleri kağıda dökmeden bile hayata geçirecek kadar akıllı ve gelişmiş bir hafızaya sahipken; bırakalım içindeki yaratıcı duyguları gün ışığına çıksın!
Okumaya devam et
graffiti_of_salvador_dali

Grafiti sanat mıdır; yoksa vandallık mı?

Grafiti, kamusal alanlarda yer alan bir duvar veya yüzeye püskürtülmüş, çizilmiş veya kazınmış yazı ve çizimlere denir.
Okumaya devam et
man at the crossroads

Duvar Sanatına Dair

Duvarlar yalnızca soğuk betonarmeler olarak kalmamış, bir kağıt kadar işlevli haliyle de fikirlerin ve insanlığın dili olmayı başarmıştır.
Okumaya devam et
Duvardaki Sanat Anasayfa

Duvar Kağıdı Siparişi Vermek Hiç Bu Kadar Kolay Olmamıştı

1- Görselini Seç Duvar Kağıdı ve Kanvas Tablo kategorilerinde yüzlerce görselin içinden dilediğin görseli seç. 2- Boyutunu Ayarla Duvar kağıdını uygulamak istediğin alanın ölçülerini eksiksiz hesapla ve sisteme gir. Seçtiğin görselin hangi parçaları'nın sana daha estetik gözüktüğüne karar vererek ayarını yap. 3- Siparişi Ver Son olarak ürün sepetine giderek kredi kartınla alışverişini tamamla.
Okumaya devam et
Lili ve Leo

Duvar Kağıdı Seçerken Zamandan Tasarruf Edin

Duvar Kağıdı seçerken bir çok insanın karşılaştığı en büyük problemlerden birisi de hangi duvar kağıdını seçeceğine karar vermektir. Hatta birçok eş beraber yaşayacağı alanlara estetik bir görünüm kazandırmak adına karar verirken tartışma konusu haline gelen bir durumdur. Özellikle yeni taşınmalarda ve eşya değişimlerinde çalışan birçok insan vakit ayıramadığı için işlerinden de ödün vermek zorunda kalıyor.
Okumaya devam et
Aynı Duvarın Önünde Buluşalım

Aynı Duvarın Önünde Buluşalım

Eserleriniz Duvardaki Sanat kalitesi altında ister Duvar Kağıdı ister Kanvas tablolara dönüşüp, dünyanın her yanındaki Sanat severlere ulaşabilir. Günümüzün değişen teknolojik altyapısını kullanarak "Her Eve Sanat" ve "Her Duvara Renk" katma projesi ile yola çıktığımız web sitemizde, siz değerli Sanatçıları da aramızda görmekten gurur duyuyoruz.
Okumaya devam et
Lili ve Leo

Lili ve Leo’dan Tavsiyeler

Duvarlara derinlik ve boyut kazandırmak dışında, Duvar Kağıtları’ nın günümüz modası renkleriyle uyumlu olması çok önemli. Mobilyalarınız, zemin döşemeniz ve tavanınızın boyasından tutun ortamdaki ışığa kadar her şeyin size huzurlu bir ortam sağlaması için birbiriyle uyumlu olma zorunluluğunu taşır. Aylar geçtikçe modada ki trendlerle birlikte herşey değişebilir.
Okumaya devam et
Rönesans Dönemi

Geçmişten Günümüze Değerlenen Duvarlar

Duygularımız geçmişten bu güne hep bizimleydi. Onları ifade edebilmek insanlar yıllarca mağara duvarlarına, kayalara ve taşlara yaşadıkları olayları anlatan resimler çizip duvarlarını elleriyle süslediler. Bu çok uzun süren ve fazlaca zahmet isteyen bir emek gücüne karşılık geliyordu.
Okumaya devam et
Çocuk Odası

Duvar Kağıtları Bebek ve Çocuk Odalarında Güvenle Kullanılabilir Mi?

Duvardaki Sanat bünyesinde sunulan tüm Duvar Kağıtları su bazlı boya ve sağlığa zararsız materyaller kullanılarak üretilmektedir. Buna ek olarak, bebek ve çocuk odalarına özel Duvar Kağıdı koleksiyonları da bulunmaktadır, %100 kağıt özelliğine sahip bu duvar kağıtları içerisinde sağlığa zararlı hiçbir zararlı kimyasalı barındırmaz.
Okumaya devam et
Yıldızlı Gece

Duvarlarınız Birer Sanat Alanına Dönüşsün

Boya paletlerinde karşılaşamayacağımız renkler, desenler ve dokularla bezenmiş Duvar Kağıtları, sanat eseri gibi duvarlar yaratarak yaşanılan mekânlara estetik ve canlılık katıyor.Duvar Kağıtları alışılagelmiş standart çiçeksi ve soyut desenler yerine sizi yansıtan özel Fotoğraflar, Dijital ortama aktarılmış Resimler ve tarafınızdan hazırlanmış Tasarımlar’ı da içerisinde barındırarak çalışmalarınızı duvarlarınıza aktarmanızı sağlar.
Okumaya devam et
Semazen

National Geographic 2017’nin En İyi Fotoğraflarını Seçti

Dünyanın en seçkin fotoğraf yarışmalarından birisi olan National Geographic Yılın En İyi Seyahat Fotoğrafçısı 2017 kazananları açıklandı. Birinciler arasında F. Dilek Uyar da var.Dünya çapından yüzlerce insanın başvurduğu prestijli yarışmada doğa, insan ve şehir kategorileri yer aldı. Tüm kategorilerin birincilerine 2500 dolar, ikincilerine 750 dolar ve üçüncülerine de 500 dolar para ödülü verildi.
Okumaya devam et